Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2024

Archiwista

Archivio Sp. z o. o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Od kilkunastu lat zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz konkretnego profilu biznesowego. Oferujemy profesjonalne niszczenie, przechowywanie oraz archiwizowanie dokumentów, jak również ich digitalizację.

Opis stanowiska:
*tworzenie elektronicznych spisów dokumentacji oraz wprowadzanie danych do systemu archiwalnego
*weryfikacja, kompletowanie, kwalifikacja i porządkowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi klienta lub normatywami kancelaryjno-archiwalnymi;

Wymagania

*umiejętność obsługi komputera, w tym w szczególności pakietu MS Office (mile widziane bezwzrokowe pisanie na klawiaturze);
*praktyczne doświadczenie w archiwizacji;
*dobra organizacja pracy własnej, sumienność, staranność i dokładność;
*łatwość nawiązywania kontaktów z klientem;
*mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy

Docelowo zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny 2-3 miesiące - umowa zlecenie).

Praca w Warszawie oraz w Markach k/Warszawy.