Twoje wsparcie w rekrutacji

Agent Celny

3CARGO Sp. z o.o. Sp. k. - Jesteśmy firmą działającą na rynku TSL od ponad 10 lat i w tym czasie zdołaliśmy wypracować silną i stabilną pozycję wśród liderów branży logistycznej. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług w zakresie eksportu oraz importu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy świadectwo upoważnionego przedsiębiorcy AEO, które jest marką rozpoznawalną na rynkach międzynarodowych i rekomendowaną przez Światową Organizację Cła. Zakres naszej działalności operacyjnej skupia się wokół: transportu międzynarodowego unijnego i pozaunijnego, usług magazynowych oraz agencji celnej.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i kompletowanie dokumentów do odprawy celnej
  • dokonywanie zgłoszeń i odpraw celnych przesyłek
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w Agencji Celnej
  • prawo jazdy kat. B
  • współpraca z Urzędem Celnym
  • udział w rewizjach celnych towarów
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • bezwzględnie: aktualny wpis na listę agentów celnych
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługa celną przesyłek
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet ubezpieczenia ambulatoryjnego z dostępem do specjalistów oraz badań
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatny dostęp do edukacji językowej
  • bezpłatny dostęp do szkoleń w ramach cyklu szkoleniowego zamkniętego
  • podnoszenie kompetencji poprzez kursy branżowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie na stałe na podstawie umowy o pracę
  • stałe podnoszenie kwalifikacji.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
3CARGO Sp. z o.o. Sp. k.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Proszę o umieszczeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych

(tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182.)

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
3CARGO Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Świerkowicka 36, 43-502 Czechowice-Dziedzice, NIP: 6521741972
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
3CARGO Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Świerkowicka 36, 43-502 Czechowice-Dziedzice, NIP: 6521741972
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Agent celny
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-08-2020
Oferta wygasa w dniu:
28-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)