Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant Konstruktor Wyrobów z Tworzyw Sztuczych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-08-10

Ogłoszenie na stanowisko Projektant Konstruktor Wyrobów z Tworzyw Sztuczych - Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Stanowisko:Projektant Konstruktor Wyrobów z Tworzyw Sztuczych

Zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy samodzielnej, komunikatywnej, zdyscyplinowanej i kreatywnej osoby, która umie pracować pod presją czasu. Wykaże się zdolnościami analitycznymi, umiejętnością wyciągania wniosków i kreatywnością w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Jako projektant konstruktor będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie nowych wyrobów,
  • wprowadzenie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów,
  • uczestnictwo w testach i budowie prototypów,
  • tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystaniu odpowiednich programów,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektowanych wyrobów,
  • określanie technologii wykonania i nadzór nad wdrożeniem,
  • ocenę poprawności rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (opcjonalnie w trakcie studiów),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych,
  • wiedza w zakresie przetwórstwa i właściwości tworzyw sztucznych,
  • praktyczna znajomość Solid Works i/lub NX Siemens,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w wyspecjalizowanym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet socjalny.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Rybarzowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-07-2020
Oferta wygasła w dniu:
10-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
Rybarzowice
Opublikowana:12-08-2020
TI Poland Wapienica

INŻYNIER KONSTRUKTOR

Rekrutacja online

POLECANA
Bielsko-Biała
Opublikowana:17-07-2020 POLECANA
Sabaj System Sp. z o.o.

Technolog CNC - Konstruktor

POLECANA
Kraków
Opublikowana:07-08-2020 POLECANA
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Konstruktor

Kędzierzyn-Koźle
Opublikowana:10-08-2020