Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator zespołu programistów/konstruktorów

MCD Electronics to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty dla klientów na całym świecie. Główne kierunki rozwoju to oświetlenie awaryjne, sprzęt medyczny, automatyka budynkowa oraz pompy ciepła.

Poszukujemy pracownika na stanowisko koordynatora zespołu.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy zespołu

  • przygotowywanie harmonogramów realizacji projektów

  • czuwanie nad przestrzeganiem terminów

  • stworzenie mechanizmów/ procesów usprawniających pracę działu konstrukcyjnego

  • aktywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • mile widziane wyższe wykształcenie z zakresu zarządania,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników,

  • komunikatywność, otwartość w kontaktach międzyludzkich,

  • asertywność i determinacja w realizacji wyznaczonych celów,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę przy realizcaji ambitnych i innowacyjnych projektów,

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
MCD ELECTRONICS Sp. z o. o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
MCD Electronics Sp. z o.o., 34-330 Żywiec, ul. Lelewela 26, NIP: 553-20-87-091
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. Zarządzania
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
28-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
11-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENEDŻER DS. MODELOWANIA RYZYKA I ANALIZ

Zawód: specjalista ds. zarządzania Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 18000 zł
UoP brutto/mies.
Kraków
Opublikowana:03-08-2020
od 18000 zł

SPECJALISTA W WYDZIALE ORGANIZACJI

Zawód: specjalista ds. zarządzania Rodzaj: umowa na okres próbny
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
od 3000 zł
Gliwice
od 3000 zł