Zarządca nieruchomości

PITERSON
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

- zarządzanie portfelem nieruchomości mieszkaniowych
- koordynacja pracy firm obsługujących obiekty
- zarządzanie budżetem i akceptacja faktur
- planowanie i koordynacja realizacji planów wydatków z funduszu remontowego
- bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników nieruchomości
- współpraca z właścicielem / zarządem
- przygotowanie i prowadzenie rocznych zebrań właścicieli
- zarządzanie dokumentacją
- raportowanie

Wymagania

- wyższe wykształcenie
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- licencja zarządcy nieruchomości (mile widziana)
- przynajmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych
- samodzielność i dokładność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy

Oferujemy

- pracę w miłym i sprzyjającym rozwoju zespole
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)