Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.12.2023

Referent / Specjalista d.s. Eksportu

Piekarnia Galicyjska sp. z o.o.
  • Jeżowe, podkarpackie pow. niżański

Handlowiec

Umowa o pracę

Jesteśmy producentem rzemieślniczego pieczywa chrupkiego , przekąsek słonych , batonów zbożowych . Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label . Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby do obsługi klientów zagranicznych i rozwoju rynków eksportowych.

Specjalista ds. Eksportu
Miejsce pracy: Jeżowe
Region: Podkarpackie

Zadania:
• pozyskiwanie zamówień eksportowych;
• czynny udział w projektach produktowych naszych klientów;
• przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych;
• uczestnictwo w targach branżowych ;
• uwaga ! - zakres mobilności (praca w biurze / praca w terenie ) do ustalenia w zależności od preferencji kandydata .

Wymagania

• doświadczenie w pracy w dziale eksportu, obsługi klienta lub działach handlowych;
• umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktów z klientem „na odległość”;
• znajomość języka angielskiego;
• czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy :
• pracę w przyjaznej i twórczej atmosferze;
• możliwość realizacji ambitnych zadań, rozwój osobisty;
• atrakcyjny system wynagrodzenia oraz narzędzia pracy.