Magazynier

Rolmar

Magazynier

Umowa o pracę

ROLMAR Trade Sp. z o.o. działa na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych od roku 1989. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Magazyniera, która dołączy do zespołu, zlokalizowanego w siedzibie firmy w Płocku.
Miejsce pracy: Płock

Stanowisko: Magazynier
Region: mazowieckie

Główne zadania:
– Transport wewnątrz magazynu przy użyciu wózków paletowych
– Rejestracja operacji magazynowych w systemie informatycznym zarządzającym magazynem
– Potwierdzanie operacji magazynowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania

– Dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
– Samodzielność, dokładność oraz terminowość
– Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie dystrybucyjnym
– Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych potwierdzone odpowiednim zaświadczeniem UDT – minimum WJ II
– Umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Miejsce pracy
  • Płock
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)