Programista angular js, .net

fundacja na rzecz promocji i rozwoju głos mlodych
  • Poznań, wielkopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

Programista angular JS
Opis oferty pracy:
Możliwość współpracy zdalnej
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Poprzez swoją działalność pragniemy podnosić kwalifikacje Polaków organizując, staże praktyki, warsztaty. Jako aktywni uczestnicy życia społecznego dążymy do modernizacji systemu kształcenia tak, aby dostosowywał się do rynku pracy i sprostał oczekiwaniom młodych ludzi.

Główne zadania:
• udział w innowacyjnych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej
• tworzenie nowych systemów
• prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
• wdrażanie i wsparcie dla istniejących systemów
Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe bądź w toku , kierunek informatyczny lub pokrewny
• minimalne doświadczenie przy projektowaniu i tworzeniu rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem obiektowych języków programowania
• praktyczna znajomość technologii angular JS , XML, HTML, JavaScript, MVC
• praktyczna znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
• znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL, w szczególności bazy danych MS SQL
• umiejętność pracy z systemem kontroli wersji
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)