Export Manager Niemcy - realne zarobki 20-30 tyś zł/msc

Lento

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR w Europie. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie agencji pracy na terenie Polski oraz Niemiec. Do swojego zespołu poszukujemy:

Export Manager Niemcy

Zadania:
- Sprzedaż usług HR: pracy tymczasowej na rynku niemieckim,
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- Współpraca z działem rekrutacji,
- Realizacja planu sprzedażowego,
- Bieżąca obsługa trwających kontraktów.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży lub obsługi klienta,
- Biegła znajomość języka niemieckiego,
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
- Orientacja na wyniki, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami,
- Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
- Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- Umowę o pracę lub B2B,
- Praca w młodym i dynamicznym zespole,
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).
- Możliwość pracy zdalnej home office

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację - wysyłając swoje CV.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)