Programista PHP

Essyo Sp. z o.o.
  • Białystok, podlaskie

Informatyk

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
Uważasz się za dobrego programistę, ale nadal tkwi w Tobie głód wiedzy i chęć zdobywania kolejnych sprawności? Skontaktuj się z nami - szukamy programistów, którzy chcą rozwijać się razem z nami, tworzyć wartościowe i innowacyjne rozwiązania. Ludzi, którzy chcą zrobić w życiu coś ciekawego...

Wymagania

- bardzo dobra znajomość PHP, OOP oraz MVC,
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSql, MySQL),
- dobra znajomość JavaScript (biblioteka jQuery),
- znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:
- znajomość frameworka Zend2,
- znajomość systemu kontroli wersji GIT,

Oferujemy

- atrakcyjne warunki finansowe,
- rozwój kwalifikacji zawodowych,
- pracę z najnowszymi technologiami,
- projekty pełne wyzwań dla znanych marek.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)