Agenta nieruchomości z terenu Podbeskidzia

Centrum Nieruchomości i Finansów DomAr
  • Bielsko-Biała, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Centrum Nieruchomości i Finansów DomAr poszukuje Agentów nieruchomości z rejonu Podbeskidzia.
ZADANIA:
pozyskiwanie ofert kupna / sprzedaży / najmu nieruchomości,
prezentacja / okazywanie nieruchomości,
obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami,
kompletowanie dokumentów oraz wspólna weryfikacja,
kontrola stanu prawnego nieruchomości,
uczestnictwo w obsłudze formalno-prawnej transakcji,
monitorowanie rynku nieruchomości,
OCZEKUJEMY:
wiek min. 25 lat,
zainteresowania tematyką nieruchomości,
umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych,
operatywności i dokładności,
przedsiębiorczości oraz nastawienia na rozwój własnego biznesu,
samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
gotowości do nauki i podwyższania własnych kwalifikacji,
mile widziane doświadczenie,
prawo jazdy kat. B i własny samochód,
uśmiech mile widziany,
OFERUJEMY:
pracę w miejscowości zamieszkania,
pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
możliwość uzyskania wysokiego wynagrodzenia (prowizyjnego),
elastyczny czas pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w doświadczonym zespole,
program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy agenta/pośrednika,
dostęp do bazy ofert,
szkolenia.

Telefon:
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)