Pracownik produkcji - praca od zaraz

MR JOB agencja pracy tymczasowej
  • Legnica, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta ze Strzelina kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości wytworzonego produktu
- nadzór nad prawidłowym zapisem w dokumentacji produkcyjnej
- Praca tymczasowa na terenie LSSE

Od kandydatów oczekujemy:
- Dokładności, precyzji, dobrego wzroku
- Gotowości do pracy w systemie IV brygadowym
- Chęci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Pracę w renomowanej firmie
- przyuczenie na stanowisku pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres @ w tytule maila prosimy o wpisanie PRAC.PRO/LEG/2020.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)