Zatrudnię pracownika do biura kredytowego

PHU M&M

Księgowy

Umowa o pracę

Firma zajmująca się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych zatrudni na stanowisko: Doradca klienta

Wymagania

- min. średnie wykształcenie
- niekaralność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy
- doświadczenie w obsłudze klienta
- doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
- prawo jazdy kat. B

Zadania:
- bieżąca obsługa klientów
- aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
- realizację celów sprzedażowych

Oferujemy

- umowę o pracę - szkolenie
- wynagrodzenie zorientowane na realizację zadań
- dużą swobodę w pracy zawodowej

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prześlij swoje CV ze zdjęciem na maila

W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.19997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 923 z późn. zm.
Miejsce pracy
  • Polkowice pow. polkowicki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)