ELEKTROMECHANIK

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o.
  • Gościno, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Inżynier

Umowa o pracę

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

• obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń;
• zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
• diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki i sterowania;
• planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu elektryki i mechaniki;
• naprawa i modernizacja parku maszynowego;

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia zasadniczego lub średniego technicznego o profilu
elektryka, elektrotechnika, elektromechanika, itp.;
• posiadania uprawnień "E" gr. 1 do 1 kV;
• doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
• umiejętności analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
• znajomości układów sterowania;
• umiejętności czytania rysunków technicznych oraz instrukcji;
• umiejętności pracy w zespole;
• komunikatywności;
• umiejętności pracy pod presją czasu.
• gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy

• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia.
• Atrakcyjny program szkoleń.
• Pakiet socjalny.
• Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny ul. Lipowa 15 78-120 Gościno

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do Mleczarnia Gościno Sp. z o.o., ul. Lipowa 15, 78-120 Gościno wraz z klauzulą zawierającą informację “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Dodana
Wygasa (za 7 dni)