Technik do firmy telekomunikacyjnej

Firma Telekomunikacyjna
  • Wołów, dolnośląskie pow. wołowski

Informatyk

Umowa o pracę

Firma telekomunikacyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje nowego pracownika na stanowisko technika.

Opis stanowiska:
- uruchamianie usług abonenckich u klienta;
- montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych LAN i WLAN;
- montaż instalacji radiowych w technologii 5 GHz;
- układanie okablowania sieciowego wewnątrz i na zewnątrz budynków;
- wsparcie techniczne klientów;
- serwis sprzętu sieciowego;
- prace instalacyjne i wykończeniowe w punktach dystrybucyjnych;
- bieżąca konserwacja, diagnoza oraz usuwanie uszkodzeń i awarii urządzeń abonenckich;
- współpraca i wsparcie techniczne dla pracowników Biura Obsługi Klienta

Wymagania

- zdolności manualne
- minimum średnie wykształcenie;
- znajomość zagadnień telekomunikacyjnych w zakresie sieci miedzianych Ethernet oraz radiowych w technologii 5GHz.
- motywacja, zaangażowanie i chęć doskonalenia swoich umiejętności;
- dobra organizacja pracy i umiejętność planowania;
- pogodne usposobienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktu ze współpracownikami oraz umiejętność pracy w grupie będzie istotnym atutem;
- prawo jazdy kat. B;
- własny samochód.

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze;
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
- elastyczny czas pracy;
- możliwość rozwoju.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)