Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2024

MAGAZYNIER-Produkcja-I zmiana

MK INTERIM Sp. z o.o.
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Inny

Umowa o pracę

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:

Stanowisko: MAGAZYNIER-Produkcja

Obsługa, zatowarowanie linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Brwinów (Moszna Parcele)

OPIS STANOWISKA

pakowanie i przepakowywanie towaru;
segregację towaru;
migracja towaru na magazynie
prace pomocnicze;

WYMAGANIA

wykształcenie min. Średnie
doświadczenie na stanowisku magazynowym
dobry stan zdrowia
wysoka dyscyplina pracy
niekaralność
mile widziany status Studenta
uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY

zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
atrakcyjne wynagrodzenie (od 2700zł- 3000zł miesięcznie);
PREMIE za wyniki w pracy;
SYSTEM PRACY I -zmianowy od 10.00 do 18.00 lub 7.00-19.00- Pon.-Pt.

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.

*Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie .Prosimy również o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez MK INTERIM Sp. z o.o. dla celów rekrutacji w której biorę udział jak również przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom”.
* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.