Mechanik/Elektromechanik w Dziale Utzymania Ruchu

VITROTERM-MURÓW
  • Murów, opolskie pow. opolski

Inżynier

Umowa o pracę

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie w kierunkach: mechanik, elektromechanik, elektryk, energetyk, automatyk,mechanik lub pokrewne.
- Doświadczenie na podobnym stanowisku przy nowoczesnym parku maszynowym
- Uprawnienia spawalnicze, elektryczne ,obsługi wózków widłowych i suwnic.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Zdolności analitycznego myślenia oraz kreatywności.
- Dokładność i dbałość o szczegóły.
- Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
Obowiązki i odpowiedzialność:
- Zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej aktualnych inowo-instalowanych maszyn i urządzeń.
- Realizacja planów przeglądów, konserwacji i remontów oraz współudział w ich aktualizacji.
- Zgłaszanie i realizacja pomysłów wspierających osiąganie optymalnego wykorzystania. mediów,mocy produkcyjnej maszyn i poprawę bhp.
- Dokumentowanie prac remontowo -konserwacyjnych zgodnie z przyjętymi procedurami.
Firma oferuje:
- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
- Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy nowoczesnym parku maszynowym
- Pracę w profesjonalnym zespole.
- Pakiet socjalny.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Vitroterm-Murów S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883)."
Dodana
Wygasa (za 6 dni)