ELEKTRYK- AUTOMATYK POSZUKIWANY - WŁOCŁAWEK

Firma W.Lewandowski PHU
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

STANOWISKO ELEKTRYK- AUTOMATYK

Branża papiernicza- Praca we Włocławku

Zadania:

1- przeprowadzenie kontroli sprawności urządzeń elektrycznych;
2- nadzór nad wykonywanymi pracami remontowymi urządzeń elektronicznych
3- czuwanie nad sprawnością urządzeń pomiarowych,
4- kontrola zapasów magazynowych- części zamiennych urządzeń elektronicznych,
5- znajomość przepisów przy obsłudze i naprawie urządzeń elektronicznych i elektrycznych.
6- znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji układów zasilających,
7- diagnostyka i usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
8- bieżąca praca z dokumentacją techniczną i jej aktualizacja,
9- wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu elektroniki,
10- samodzielne wykonywanie napraw, konserwacji oraz regulacji we współpracy z mechanikami,
11- przeprowadzanie rozruchów nowych i wyremontowanych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
-Uprawnienia SEP na eksploatację urządzeń elektrycznych do 15 kV
-Czytanie schematów elektrycznych ideowych i montażowych.
-Umiejętność napraw w układach sterowania elektrycznego maszyn opartych o sterowanie PLC i serwonapędy.
-Umiejętność konfiguracji napędów zasilanych z falowników.
-Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową i lutownicą.
-Znajomość zagadnień automatyki obiektowej.
-Posługiwanie się nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym stosowanym w automatyce.
-Umiejętność pracy w zespole pracowników.
-Wykształcenie techniczne elektryk- elektronik

OFERUJEMY

- interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie (branża papiernicza) istniejącej na rynku od 1992 roku, posiadającej ugruntowaną markę i silną pozycję,
pośród wielu nagród i wyróżnień szczególnie cenimy sobie certyfikaty 'Przedsiębiorstwo" FAIR PLAY" i "SOLIDNA FIRMA"
- bardzo dobre warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- system szkoleń dodatkowych
- możliwość korzystania z opieki zdrowotnej
- fundusz socjalny
- oferujemy umowę o pracę

Oferty proszę przesyłać na mój adres mailowy – @
Dodana
Wygasa (za 6 dni)