Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.12.2023

KELNERKA / KELNER – BARMANKA/BARMAN

BALTIC PALACE
  • Rewal, zachodniopomorskie pow. gryficki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Obiekt BALTIC PALACE w Pobierowie zatrudni na Stanowisko:
KELNERKA / KELNER – NA STAŁE: wynagrodzenie ustalane indywidualnie

POSZUKUJEMY OSOBY PRACOWITE Z DOŚWIADCZENIEM LUB BEZ DOŚWIADCZENIA, ALE CHĘTNE DO NAUKI.
NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA – WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !!!

Oferujemy Pracę Na Stałe, przyjazne warunki pracy w nowym, nowoczesnym obiekcie, atrakcyjne Warunki Finansowe z dodatkowym Systemem Premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania.
Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną Restaurację.

ZADANIA:
 Sprawna i Przyjazna Obsługa Śniadań i Gości Indywidualnych
 Przyjmowanie i Realizowanie Zamówień
 Znajomość oraz Umiejętność Prezentacji Menu
 Dbanie o Czystość i Wizerunek
 Dbałość o jak najwyższy Standard Obsługi

WYMAGANIA:
 Umiejętność Obsługi Gości
 Znajomość Pracy na Podobnym Stanowisku (może być również w Obsłudze Klienta)
 Miła Aparycja oraz Umiejętności Nawiązywania Dobrych Relacji z Gośćmi
 Aktualne Badania Sanitarne (Książeczka Sanepid’u przyspieszy Proces Rekrutacji, jednak wystarczy nam Twoja chęć jej wyrobienia – pokierujemy Cię w tym zakresie)
 Zaangażowanie
 Chęci do Pracy, Uczciwość i Pozytywne Nastawienie
 Umiejętność Pracy w Zespole

OFERUJEMY:
 Przyjazne i Komfortowe Warunki Pracy
 Szkolenia Podnoszące Kwalifikacje z Pracy za Barem oraz z Obsługi Klienta
 Dodatkowe Szkolenia Motywacyjne i Sprzedażowe
 Stabilne Warunki Zatrudnienia
 Niezbędne Narzędzia Pracy
 Dodatkowo Bardzo Wysokie Napiwki
 System Zmianowy – Elastyczny
 Atrakcyjne Godziny Pracy
 Elastyczny Harmonogram Pracy - w miarę możliwości obu stron
 Nagrody i Premie za Zaangażowanie i dobre Wyniki w Pracy
 Jesteśmy Młodzi i Najfajniejsi ze Wszystkich… ZAPRASZAMY

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem: @ lub dostarczenie do Recepcji Hotelu przy ulicy Grunwaldzkiej 97 w Pobierowie. Kontakt Telefoniczny:
Gwarantujemy Przeszkolenia Stanowiskowe.
Zapraszamy do Kontaktu !!!

Prosimy o zamieszczenie w Cv oraz liście motywacyjnym klauzuli o ochronie danych osobowych następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

UWAGA:
Dokumenty bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość jedynie z wybranymi kandydatami.