Technolog wody konsewator

Centrum Rozwoju Com-Com Zone
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska
Centrum Rozwoju Com Com Zone ul. Kurczaba 29 w Krakowie poszukuje Technologa wody- konserwatora

Wymagania
wykształcenie techniczne ( zawodowe lub średnie)
mile widziane doświadczenie na stanowisku technolog uzdatniania wody
znajomość zasad pracy i funkcjonowania urządzeń technicznych na basenie,
znajomość uzdatniania wody basenowej,
znajomość systemu pożarowego, klimatyzacji i wentylacji,
znajomość systemów instalacji wodnej i kanalizacyjnej, grzewczej i zasilania elektrycznego obiektu

Oferujemy
możliwość przyuczenia do obsługi technologii basenowej-szkolenia i rozwój zawodowy
zatrudnienie w stabilnej firmie
niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)