Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.02.2024

Główny Specjalista ds. Rozwoju Technologii Leków

PRO-Search
  • Dębica, podkarpackie pow. dębicki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

• Opracowywanie i dobór odpowiedniej technologii w ramach prowadzonych projektów i inwestycji z wykorzystaniem danych naukowych, wytycznych europejskich i światowych i innych źródeł wiedzy w zakresie technologii wytwarzania produktów leczniczych, w celu prawidłowego podejścia do projektowania technologii produktu na etapie badań i rozwoju - w zakresie zarówno formulacji, prowadzonych badań jak i doboru rodzaju opakowań
• Realizacja prowadzonych projektów produktów leczniczych, pod kątem opracowania procesów i dokumentacji technologicznej
• Wdrażanie nowych produktów i technologii - bezpośredni nadzór nad wdrożeniem i współpraca z wydziałami produkcyjnymi
• Przeprowadzanie prób technologicznych
• Udział w tworzeniu dokumentacji walidacji procesu oraz udział w walidacji i rewalidacji
• Dokonywanie optymalizacji rutynowych procesów technologicznych oraz wyjaśnianie zaistniałych odchyleń procesowych
• Współpraca z pionem Jakości pod kątem realizowanych badań dla projektowanych produktów - inicjowanie badań
• Opracowywanie dokumentacji projektowej, dokumentacji systemowej (instrukcji postepowania, BHP urządzeń) dokumentacji technologicznej (instrukcje wytwarzania, zapisy wytwarzania)
• Opracowywanie wytycznych i specyfikacji do zakupu urządzeń laboratoryjnych i procesowych produkcyjnych oraz uczestniczenie w odbiorach i kwalifikacjach urządzeń
• Opracowywanie dokumentacji dla wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych (dokumentacja rejestracyjna)
• Gromadzenie, archiwizacja w formie skatalogowanej danych naukowych, publikacji i artykułów w zakresie tematyki technologicznej pod kątem realizowanych projektów
• Współpraca z działem Zaopatrzenia w procesie oceny i weryfikacji surowców oraz kwalifikacji dostawców
• Uczestnictwo w ramach prowadzonych testów i kwalifikacji nowych i istniejących urządzeń procesowych
• Uczestnictwo w przeglądach jakości produktów

Wymagania

• Kilkuletnie poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku w dziedzinie produktów leczniczych
• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biotechnologiczne, medyczne lub pokrewne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność strategicznego myślenia
• Kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, silna motywacja do pracy
• Wysokie zdolności organizacyjne, odpowiedzialność i precyzja w działaniu
• Znajomość wytycznych EMA/FDA w zakresie wytwarzania produktów leczniczych
• Znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego z uwzględnieniem GMP

Oferujemy

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość samodzielnego realizowania zadań
• Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
• Szkolenia i rozwój
• Prywatną opiekę medyczną
• Karty Multi Sport

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.