Szkoleniowiec - Inżynier serwisu HVAC Katowice

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego.

Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta dystrybutora urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych poszukujemy do nowo otwieranego punktu szkoleniowo – serwisowego osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu HVAC / Szkoleniowiec

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
• Wsparcie techniczne dla serwisów zewnętrznych oraz instalatorów
• Wsparcie techniczne pozostałych działów firmy
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla firm zewnętrznych
• Wykonywanie uruchomień nowych urządzeń
• Wykonywanie konserwacji, diagnostyki i napraw urządzeń
• Prowadzenie dokumentacji powykonawczej
• Planowanie stanu magazynowego części zamiennych
• Obsługa zgłoszeń gwarancyjnych
• Czynne wspieranie sprzedaży produktów i usług

Wymagania

• Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki inżynieria środowiska, mechanika, elektrotechnika
• Znajomość języka angielskiego (czytanie schematów elektrycznych)
• Rozumienie zagadnień i problemów serwisu urządzeń z branży HVAC
• Znajomość procesów chłodnictwa i automatyki chłodniczej
• Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej wraz z schematami elektrycznymi
• Uprawnienia SEP do 1kV.
• Uprawnienia F-gazowe
• Doświadczenie w branży minimum 1 rok

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie na Umowę o pracę
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)