Główna Księgowa - Myszków

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Główny Księgowy/Dyrektor Finansowy

Miejsce pracy: Myszków

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie rachunkowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami
• Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
• Prowadzenie rachunkowości zarządczej
• Rozliczenie bieżącej sytuacji finansowej
• Rozliczanie zakupów, stanów magazynowych w połączeniu ze wszystkimi procesami w firmie produkcyjnej
• Doradztwo finansowe

Wymagania

Znajomość programu Optima
• Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego min. 5 lat w firmie produkcyjnej
• Wykształcenie wyższe
• Posiadanie certyfikatu księgowego Ministra Finansów
• Wszechstronna wiedza w zakresie przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT,CIT i PIT
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek handlowych oraz prowadzenia grupy spółek
• Praktyczna wiedza w zakresie rozliczania kosztów prowadzonych inwestycji
• Znajomość programów ERP, pakietu MS Office (Excel biegle)
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Samodzielność w wykonywaniu zadań
• Mile widziany Dyplom biegłego rewidenta

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy
• Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)