Konstruktor Maszyn, linii technologicznych

Lepsza Praca
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta maszyn, urządzeń i konstrukcji przemysłowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Konstruktor Maszyn

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Projektowanie maszyn, urządzeń, automatyki, elektryki dla przemysłu
• Kontakt z dostawcami, dobór komponentów

• Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji
• Wykonywanie dokumentacji warsztatowej
• Wykonywanie schematów technologicznych
• Współpraca z działem ofertowania/działem handlowym
• Dobór parametrów maszyn i urządzeń
• Kontakt z odbiorcami, prowadzenie uzgodnień do projektów, inwentaryzacja na miejscu zabudowy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)
• Umiejętność obsługi programów: AutoCAD, Solid Works, Inventor, pakiet MS Office
• Znajomość dyrektywy maszynowej
• Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego konstruktora
• Mile widziana znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
• Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)