Menadżer sprzedaży (branża oświetleniowa LED) Śląsk

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy będącej producentem i dystrybutorem w branży oświetleniowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Menadżer sprzedaży (branża oświetleniowa LED)

Miejsce pracy: Śląsk

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie strategii dla zarządzanej, szerokiej grupy produktów
• Przygotowywanie długookresowych planów marketingowych oraz rekomendacji zarządu
• Planowanie, zarządzanie i monitorowanie opłacalności sprzedaży poszczególnych produktów
• Badanie trendów, poszukiwanie metod rozwoju oraz wprowadzania na rynek nowych produktów (ścisła współpraca w tym zakresie z działem R&D oraz działem zakupów)
• Ścisła współpraca z działem sprzedaży przy przygotowywaniu i implementacji programów marketingowych i promocyjnych
• Ustalanie strategii oraz polityki cenowej dla zarządzanej grupy produktów w celu maksymalizacji marży
• Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych na potrzeby działań zespołu oraz dla zarządu
• Tworzenie, wdrażanie narzędzi i programów wspierających sprzedaż we wszystkich kanałach dystrybucji, ze szczególnym uwzględnieniem kanału tradycyjnego i nowoczesnego
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji związanych z produktami dla działu sprzedaży i klientów
• Dbanie wraz z działem zakupów o optymalny poziom zapasów magazynowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe elektryczne, elektroniczne lub w obszarze marketingu)
• Język angielski – biegle
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży oświetleniowej, budowlanej lub FMCG
• Doświadczenie w Trade Marketingu, mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Nasz klient oferuje:
• Ciekawą pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych i rozwoju osobistego, szkolenia
• Bardzo dobrą atmosferę pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)