Pracownik kawiarni

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2022
Kawiarnia

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
• przygotowanie i serwowanie kawy, napojów, deserów
• dbałość o porządek i higienę na stanowisku pracy
• dbałość o właściwe, racjonalne wykorzystanie surowców
Oczekiwania:
• chęć do pracy i komunikatywność
• kultura osobista i dobre umiejętności interpersonalne
• odpowiedzialność i sumienność, dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
Oferta:
• praca w przyjaznej atmosferze
• możliwość współtworzenia grafiku pracy, praca w tygodniu lub weekend
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji
• ciekawa i pełna wyzwań praca

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wpisując w tytule wiadomości „Praca Kawiarnia" lub kontakt pod nr tel.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Abakus”
Miejsce pracy
  • Długołęka pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (28 dni)