Mechanik/Brygadzista

Lepsza Praca
  • Brzesko, małopolskie pow. brzeski

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

MECHANIK/BRYGADZISTA
Miejsce pracy: okolice Okocimia

OPIS STANOWISKA:
demontaż, montaż maszyn i linii produkcyjnych,
budowa i remonty maszyn i linii produkcyjnych,
praca na miejscu + ewentualne delegacje w Polsce i za granicę.

WYMAGANIA WIEDZA:
wykształcenie minimum średnie – kierunkowe lub pokrewne,
min. roczne doświadczenie w branży mechanicznej lub pokrewnej,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicę,
mile widziana umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
mile widziane umiejętności w zakresie spawania.

OFERUJEMY:
umowa o pracę na pełen etat
ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
możliwość rozwoju zawodowego
wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy
zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
bardzo dobre warunki finansowe
dofinansowanie pakietu MultiSport

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)