Projektant Oświetlenia - okolice Katowic

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy będącej dystrybutorem w branży oświetleniowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Projektant Oświetlenia

Miejsce pracy: okolice Katowic

Zakres obowiązków:
• Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami przy pomocy programu Dialux
• Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z zamówieniami działu sprzedaży oraz inwestycyjnego
• Koordynacja projektów z klientami
• Przygotowywanie dokumentacji do ofert oświetlenia
• Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu systemów oświetleniowych u klienta

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektrotechniczne, elektroniczne, elektryczne
• Praktyczna znajomość oprogramowania Dialux
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i współpracy w zespole
• Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta oświetlenia
• Znajomość rynku oświetleniowego oraz inwestycyjnego
• Znajomość obowiązujących norm i przepisów związanych z oświetleniem
• Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy w biurze projektów na podobnym stanowisku oraz uprawnienia projektowe
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność, dobra organizacja pracy

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dobrą atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)