Przedstawiciel Handlowy (HVAC) Katowice

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (klimatyzacja i wentylacja)

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

· Pozyskiwanie klientów biznesowych i współpraca z nimi (inwestorzy, generalni wykonawcy, biura projektowe, dystrybutorzy instalatorzy)

· Monitorowanie rynku i nowych inwestycji w regionie

· Sprzedaż urządzeń klimatyzacji komfortu i wentylacji, realizacja planów sprzedażowych

· Monitorowanie działań konkurencji, pozycji jej produktów na rynku

· Doradztwo techniczne z zakresie produktów firmy

· Ocena kompletności i poprawności projektów wykonywanych przez biura projektowe

Wymagania

· Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe)

· Wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów

· Doświadczenie handlowe w branży HVAC (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, grzewcza)

· Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami

· Znajomość procesu inwestycyjnego, umiejętność koordynacji projektu od sprzedaży, po montaż

· Zdolności sprzedażowe i analityczne

· Ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych

· Zdolności organizacyjne, zwłaszcza pracy własnej

· Prawo jazdy kat. B

· Znajomość programów biurowych dystrybucji Microsoft, mile widziana znajomość AutoCAD

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 5 dni)