19 zł/h Rawa Mazowiecka +premia 200 zł +transport

InWork Agencja Pracy Tymczasowej
  • Rawa Mazowiecka, łódzkie pow. rawski

Magazynier

Umowa o pracę

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Bezpłatny transport w obie strony dla pracowników z miejscowości: Skierniewice Strzyboga Wołucza Kurzeszyn Opoczno Bukowiec Kruszewiec Rzeczyca Sadykierz Wiechnowice Chocin Tomaszów Mazowiecki Lubochnia Lubochenek Rękawiec Żelechlin Żelechlinek Bukowiec Radwanka Dziurdzioły Boguszyce Jeżów Białynin Głuchów Wysokienice Złota

Miejsce pracy: Mszczonowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka

CIEKAWA PRACA :: ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE :: ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku, oraz załadunek przesyłek

OFERUJEMY:

• Stawka godzinowa do 19 zł brutto/h > (Stawka podstawowa 17 zł + 2 zł premia frekwencyjna)
• Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 1 miesiąc tj. 21 dni, otrzymasz 200 zł za każdego)
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Bezpłatny transport do i z miejsca pracy.
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Pracę od poniedziałku do piątku.
• Zmiany od godziny 19:00 lub 20:00 lub 21:00

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy na zmianie nocnej od poniedziałku do piątku
• Sumienność i motywacja.
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Kasprzaka 76 Dąbrowa Górnicza 41-300. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)
Dodana
Wygasa (za 6 dni)