GŁÓWNY KSIĘGOWY

PMSolutions
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

SAMODZIELNY / GŁÓWNY KSIĘGOWY

ŁÓDŹ

umowa o pracę

Pełen etat

Bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta: Bank w Łodzi

ZADANIA

Zarządzanie i zapewnianie wdrożenia zasad i polityki rachunkowości i finansów
Aktywne planowanie i zarządzanie podatkami oddziału PL
Koordynacja procesu sprawozdawczości prawnej do władz lokalnych
Koordynacja zobowiązań skarbowych
Stymulowanie wdrożenia i transformacji biznesowej
Współpraca przy opracowywaniu strategii rozwoju

WYMAGANIA

Doświadczenie (3-5 lat) na podobnym stanowisku
Bogate doświadczenie w dziedzinie podatków
Strategiczne myślenie o w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej, z nastawieniem na rozwiązanie
Angielski na poziomie zawodowym B2 (w mowie i piśmie)
Znajomość SAP – dodatkowy atut (mile widziana)

Zapraszamy do aplikowania na @

W tytule GŁÓWNY KSIĘGOWY - ŁÓDŹ

CV prosimy przesyłać w języku angielskim
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)