Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała

Lepsza Praca
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy:

Asystent projektanta konstrukcji

Bielsko-Biała

Obowiązki

Projektowanie konstrukcji:
- budownictwa tradycyjnego
- żelbetowych i strunobetonowych
- stalowych
- mieszanych
Doradztwo techniczne:
- w zakresie wyboru ekonomii wybranej konstrukcji do planowanego obiektu
- przygotowanie projektu koncepcyjnego

Wymagania

Dyspozycyjność - pełny etat lub studenci minimum 3 dni w tygodniu;
Studia budowlane ukończone lub w trakcie;
Obsługa programów typu CAD;
mile widziane doświadczenie

Oferujemy

Pracę w Bielsku-Białej (po przeszkoleniu możliwość pracy zdalnej).
pełne wdrożenie
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)