Poszukujemy Kelnera/Kelnerki

Bistro Rynek 19
  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i pozytywnym nastawieniem do świata

Zostań Kernerem/Kelnerką - specjalistą od profesjonalnej obsługi naszych Gości.
Oczekiwania:
- profesjonalnej obsługi Gości
- współpraca z innymi pracownikami
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność i punktualność
- zaangażowanie, sumienność oraz dokładność
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Obowiązki:
- obsługa Gości na najwyższym poziomie
- schludny wygląd i uśmiech na twarzy
- segregacja śmieci
- przestrzeganie procedur związanych z utrzymaniem czystości obiektu

Oferujemy

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- terminowa wypłata wynagrodzenia
- niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: @ lub kontakt pod numerem telefonu: 516 19 19 19
Prosimy o dołączenie do cv klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, ale potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz, U. z 2016r, nr 0, poz. 992).”
Informujemy, że podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji przez Berta Food Service z siedzibą w Żywcu, ul. Rynek 19.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)