Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce (DE)

PRO-Search
  • Dębica, podkarpackie pow. dębicki

Inżynier

Umowa o pracę

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Obsługa sprzedaży na platformie własnej
• Obsługa sprzedaży w serwisie Amazon, eBay
• Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi w obszarze planowania, rozwijania i kompleksowego wdrażania kampanii, których celem jest zwiększenie sprzedaży, rozpoznawalności marki (Amazon Advertisting)
• Współpraca z oddziałem w Niemczech
• Rozwój sprzedaży na rynku Niemieckim poprzez inne platformy E-Commerce

Wymagania

• Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w E-Commerce
• Znajomość obsługi platform sprzedażowych Amazon, eBay
• Znajomość modeli sprzedażowych w serwisie Amazon: Vendor Central oraz Seller Central (FBA, FBM)
• Znajomość zewnętrznych narzędzi wspierających sprzedaż w obszarze E-Commerce, analizujących koszty, kontrolujących opinie na temat sprzedawcy, produktu oraz pozostałe parametry mające wpływ na wizerunek marki i wartość sprzedaży
• Umiejętność strategicznego planowania wprowadzenia nowego produktu na rynek online, w tym kompleksowe badanie słów kluczowych, SEO, oraz strategii opinii
• Umiejętność raportowania w Excel oraz zewnętrznych platformach pozwalających na dzienne, tygodniowe, miesięczne raportowanie wyników
• Znajomość najnowszych trendów w ecommerce, technologiach, aktualizacjach platform (Amazon, eBay itp.)
• Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień SEO, SEM
• Znajomość analitycznych narzędzi E-Commerce (Google Analytics, Google Ads)
• Kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Oferujemy

• Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
• Możliwość korzystania z pakietu MultiSport
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)