MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

ERG S.A.
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Grupa Kapitałowa ERG S.A. jest jednym z czołowych polskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych oraz wyrobów wtryskowych. W związku zrealizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy do pracy wewnątrz firmy, pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice)

OBOWIĄZKI
• naprawy bieżące i przeglądy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn pakujących itp.

WYMAGANIA
• min 3 lata doświadczenia w pracy przy utrzymaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym
• wykształcenie techniczne
• znajomość zagadnień z zakresu: mechanika, budowa maszyn, pneumatyka, automatyka
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność
• mile widziana obsługa tokarki
• mile widziane uprawnienia konserwatora wózków widłowych
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 BRYGADOWYM)

OFERUJEMY:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
• możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne
• motywacyjny system wynagrodzeń (premię uzależnioną od wyników)
• świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe ("Dane Osobowe”) będą przetwarzane przez ERG SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Chemicznej 6 ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Oświadczam również, że podałam/łem moje Dane Osobowe dobrowolnie.

Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)