Pracownik gospodraczy Kostrzyn nad Odrą

SEKRET PRO SP Z O.O.
  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pow. gorzowski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma Sekret Pro z Gorzowa Wlkp. działająca na rynku od 1993 roku poszukuje pracownika gospodarczego w Kostrzynie nad Odrą.
Obowiązki: praca gospodarcze na zewnątrz budynku, dbanie o tereny zielone, koszenie, grabienie itp.

Oferujemy

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
-wynagrodzenie 2600 brutto / miesiąc + premia
-wsparcie na etapie wdrożenia do pracy
-szkolenia wstępne
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Mile widziane:
-umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy -sumienność, dokładność, zaangażowanie
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-praca jednozmianowa (6-14 lub 14-22)

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na adres:

Kontakt telefoniczny:

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 3 dni)