Doradca Klienta-Optyk

Centrum Optyczno-Okulistyczne
  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Inny

Umowa o pracę

Intensywnie rozwijająca się sieć nowoczesnych salonów optycznych Centrum Optyczno-Okulistyczne pozwoli Ci połączyć rozwój i pasję.
Jeżeli szukasz satysfakcjonującej pracy w przyjemnej atmosferze
oraz w młodym i ambitnym zespole dołącz do grona naszych pracowników!
Naszą firmę cechuje pozytywne nastawienie do ludzi, czyli widzenie
w pracownikach możliwości i potencjału.
oraz stwarzanie przestrzeni do uczenia się poprzez profesjonalne szkolenia.

Do naszych Salonów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Optyk/ Doradca Klienta

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Opis stanowiska:

• rzetelna i profesjonalna obsługa klienta zgodnie z
przyjętymi standardami firmy
• profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych
produktów i usług
• dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
• współpraca ze specjalistami
• obsługa kasy fiskalnej i urządzeń biurowych
• prowadzenie dokumentacji sprzedażowej firmy.

Wymagania

• dyspozycyjność
• nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
• miła aparycja
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• zaangażowanie i pracowitość
• umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office ,
poczta elektroniczna)
• gotowość do odbycia szkoleń
• konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów
• prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

• umowę o pracę na cały etat
• stabilne warunki zatrudnienia
• profesjonalne szkolenia niezbędne do podjęcia pracy
na ww stanowisku
• możliwość rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim
rynku optycznym
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

- CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody
na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać na adres mailowy: @
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)