Operator wózka widłowego wysokiego składu

Manpower

Magazynier

Umowa o pracę

Pracuj z nami w RHENUS LOGISTICS w Bolesławcu!

Poszukujemy:
Operatora wózka widłowego wysokiego składu

Zadania:

- Transport wewnątrz magazynowy przy pomocy wózka widłowego oraz wewnętrznych środków transportu
- Kompletacja, kontrola, formowanie, ustawianie towarów na paletach i innych nośnikach
- Terminowość wykonywania powierzonych zadań
- Utrzymanie porządku i czystości w magazynie
- Kompletowanie oraz pakowanie zamówień zgodnie z przyjętymi standardami oraz instrukcjami z zachowaniem najwyższych standardów BHP

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku Kierowcy wózka widłowego w magazynie wysokiego składu min. 2 lata
- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
- Dokładność, rzetelność i zaangażowanie
- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością związania się z firmą na stałe
- Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Ciekawą pracę w firmie, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników
- Dostęp do pakietu zniżek pracowniczych Manpower Premium m.in. karta multisport, ubezpieczenie grupowe

Proszę o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prosta 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412
Miejsce pracy
  • Bolesławiec pow. bolesławiecki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)