PRACOWNIK GOSPODARCZY/OSOBA SPRZĄTAJĄCA MIĘDZYRZECZ

,,SEKRET PRO Sp. z o.o.

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma Sekret Pro z Gorzowa Wlkp. poszukuje osoby sprzątającej oraz pracownika gospodarczego w Międzyrzeczu.
Obowiązki: sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych na halach produkcyjnych, terenu zewnętrznego obiektu.

Oferujemy

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
-wynagrodzenie 2600 brutto / miesiąc
-wsparcie na etapie wdrożenia do pracy
-szkolenia wstępne
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Mile widziane:
-umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy -sumienność, dokładność, zaangażowanie
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-praca dwuzmianowa (6-14 lub 14-22)

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Kontakt telefoniczny:
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami
Miejsce pracy
  • Międzyrzecz pow. międzyrzecki, Lubuskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)