Przedstawiciel / Menadżer ds. odszkodowań

Kancelaria Prawna Solace
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Solace sp. z o.o. jest kancelarią prawną specjalizującą się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań. Charakteryzujemy się stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku, nad którą konsekwentnie pracujemy od początku naszej działalności. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2009 roku zdobywając zaufanie klientów oraz setek współpracowników z wszystkich regionów Polski.

Nie boimy się spraw, których nie podejmują się inne kancelarie.

Naszych klientów obsługujemy bez pobierania jakichkolwiek kosztów z góry.

Naszym klientom wypłacamy zaliczki na poczet odszkodowania, a także DOPŁACAMY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ ZA USZKODZONY POJAZD Z OC SPRAWCY!

W Twoim miejscu zamieszkania poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Brodnica, Grudziądz

Praca stała lub dodatkowa.

Jeżeli potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wypadkach i chcesz połączyć to z zarobkowaniem - dołącz do nas!

Twoje zadania:

- Docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i oferowanie im pomocy za pośrednictwem naszej Kancelarii.
- Bezpośredni kontakt z klientami kancelarii.
- Analiza sytuacji klienta i informowanie klientów o przysługujących im prawach.
- Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy.
- Budowa, zarządzanie oraz szkolenie grupy sprzedażowej.
- Dbałość o jakość usług oferowanych przez kancelarię.
- Nie jesteśmy korporacją, dlatego każdy nasz współpracownik może liczyć na indywidualne podejście. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była najlepsza, tzn. pozwalała naszym przedstawicielom uzyskiwać najwyższe wynagrodzenie w najkrótszym czasie.

Nasze oczekiwania:

- Wysoka kultura osobista, pewność siebie, dobra prezencja i łatwość nawiązywania kontaktów.
- Niekaralność.
- Swobodna obsługa komputera i internetu,
- Chęć aktywnej współpracy i osiągania wysokich wyników.
- Nastawienie do zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym-sprzedaż musi być Twoim żywiołem.
- Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie klientowi więcej i lepiej niż inni.
- Prawo jazdy kat. B.
- Doświadczenie w aktywnym budowaniu sieci sprzedaży.
- Mile widziane doświadczenie w branży odszkodowawczej, finansowej lub ubezpieczeniowej.

Oferujemy

- Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników bez górnego limitu. MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA STAŁEGO WYNAGRODZENIA OD POCZĄTKU WSPÓŁPRACY!
- Najwyższe dopłaty do kosztorysów, w sprawach cesji całe wynagrodzenie wypłacamy z góry!!!
- Duże zarobki od początku współpracy, wysokie prowizje, cotygodniowe rozliczenia, PROWIZJE ZE SPRAW PŁACIMY Z GÓRY!
- Przejrzysty i uczciwy system wynagrodzeń,
- Rozwój osobisty,
- Dostęp do systemu CRM służącego do śledzenia swoich spraw, spraw Twojego zespołu, przebiegu spraw, uzyskanego i prognozowanego wynagrodzenia, pobierania dokumentów itp.
- Szkolenia oraz wdrożenie do pracy,
- Najwyższe zasądzenia poparte setkami wyroków zadowolonych klientów,
- Bardzo wysokie kwoty ugód.

Dodatkowe benefity:
- Wysokie premie za każdą dużą sprawę niezależnie od prowizji i bardzo wysokich zaliczek.
- Za sprawę z roszczeniem powyżej 100.000zł premia min.1000zł.
- Wycieczki dla każdego za pozyskanie określonej liczby spraw.
- Możliwość finansowania samochodu służbowego (samochody do 350.000zł), dla najlepszych finansowanie leasingu samochodu, kosztów prowadzenia biura.
- Regularne szkolenia merytoryczne i praktyczne. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia przeszkolimy Ciebie i będziemy wspierać Twój rozwój.
- Darmowe materiały marketingowe.

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk kontaktowy ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)