Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.01.2024

Customer Service Specialist with German

Recruiters Polska
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Na ten moment proces rekrutacyjny, praca i szkolenia odbywają się zdalnie, docelowo jest to praca w centrum Katowic.

Miejsce pracy: Katowice

Od Kandydatów oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego min. B2
• Umiejętności pracy w zespole
• Znajomości pakietu MS Office

Zakres obowiązków:
• Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi Klientami
• Klasyfikacja i wprowadzanie zgłoszeń do wew. systemu firmy
• Obsługa Klienta telefoniczna + mailowa
• Współpraca z innymi działami firmy

Co możesz zyskać?
• Wynagrodzenie od 5400-5600 PLN Brutto
• Pracę na umowę o pracę
• Możliwość pracy na cały etat lub część etatu
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
• Bogaty pakiet pozapłacowy
• Pakiet profesjonalnych szkoleń wprowadzających i rozwojowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.