Dam pracę - Pakowacz

Zaklady Mięsne Stanisławów Spółka z o. o.
  • Stanisławów, mazowieckie pow. miński

Inny

Umowa o pracę

Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o. o. poszukują pracowników na stanowisko:

Pakowacz

Zakres obowiązków:
· Pakowanie mięs i wędlin;
· Obsługa terminali
· Obsługa maszyn pakujących Ulma, Multivac, Sedpack

Wymagania

· Doświadczenie na podobnym stanowisku
· Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
· Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

· Pracę w nowoczesnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
· Możliwość rozwoju zawodowego
· Atrakcyjne warunki zatrudnienia
· Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)