Pracownik ds. badań rynku

POWER

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy pracowników ds.badań rynku

Zadania:
- nadzór nad zbieraniem danych od respondentów
- opracowywanie danych do raportów
- przygotowanie raportów
- ścisła współpraca z Project Managerem

Oczekiwania:
- ukończone 18 lat
- zainteresowanie tematyką badań społecznych
- obsługa Internetu - umiejętności pracy w zespole i komunikacji
- zaangażowania

Oferujemy

-umowę zlecenie/ dzieło
-wynagrodzenie podstawowe (od 20 do 40 zł netto za godzinę) plus premie
- ELASTYCZNY GRAFIK- sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz
-pracę dodatkową na minimum 10 godzin tygodniowo
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
-dla najlepszych szansa na stałą współpracę i awans

Podczas szkolenia dla pracowników chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do przesłania CV.
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.