Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Recepcjonistka spa

Herbarium Hotel & SPA
  • Gąsawa, kujawsko-pomorskie pow. żniński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Herbarium Hotel & SPA **** w Chomiąży Szlacheckiej, poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistka spa.
Zakres obowiązków:
wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią, telefoniczną i mailową obsługą Gości;
- zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Gości;
- udzielanie informacji o usługach świadczonych przez Herbarium Hotel & SPA
- prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży dla Gości, przyjmowanie płatności, dokonywanie rozliczeń;
- aktywna sprzedaż usług i produktów Herbarium Hotel & SPA
- dbałość o czysty i schludny wygląd miejsca pracy
- przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów
- dbałość o wysoki standard obsługi Gości

WYMAGANIA:
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- dbałość o estetykę
- doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze Klienta – mile widziane
- znajomość języka angielskiego
- zainteresowanie branżą beauty
- dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność
- umiejętność pracy w grupie