Kierowca B+E ,C,C+E -Niemcy

Pośrednictwo pracy Magnat
  • Piła, wielkopolskie pow. pilski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Kierowca budowlany do montażu światłowodów .Kat B+E lub C lub C+E -Niemcy

Poszukuję na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Göppingen Niemcy: Kierowców budowlanych do montażu światłowodów. Konieczna jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B+E lub C lub C+E

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: zachodnie Niemcy, okolice miast Göppingen, Ludwigsburg, Stuttgart, Ulm, Mannheim itd.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemieckim przedsiębiorstwem budowlanym z siedzibą w mieście Göppingen pod Stuttgartem, o profilu drogownictwo, roboty ziemne i budowa sieci telekomunikacji
Praca jest stacjonarna (w obrębie siedziby pracodawcy) oraz na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie zachodnich Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok 175 do 210 godz. miesięcznie
Główne zadania:
Transport prefabrykatów przyczepą (B+E) lub samochem ciężarowym (C lub C+E)
Prace ziemne (wykopy), kładzenie pod ziemią instalacji/kabli, układanie światłowodów
Przygotowywanie tras kablowych
Układanie i zaciąganie kabli światłowodowych
Drobne prace brukarskie i asfaltowe
Obsługa maszyn budowlanych jak m.in. minikoparka i elektronarzędzi

Wymagania

Młody wiek, tzn. do 50 lat
Konieczne posiadanie prawo jazdy na przyczepę kat. B+E lub na ciężarówkę C lub C+E i doświadczenie zawodowe jako kierowca
Konieczne doświadczenie budowlane przy pracach ziemnych (wykopy), kładzenie pod ziemią instalacji/kabli, układanie światłowodów
Doświadczenie w układaniu kostki brukowej, wylewaniu asfaltu
Umiejetność obsługi maszyn budowlanych jak: minikoparki, ubijarki, wibratory, wiertarki, agregaty, kompresory, itp.
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wypłata wszystkich nadgodzin
Stawka godzinna brutto od 16,54 euro (po 12 miesiącach 18,88 euro)
+ Dieta dzienna netto 4 euro za każdy dzień pracy stacjonarnej (od 80 euro netto miesięcznie)
+ Dieta netto 24 euro za każdy dzień pracy na montażu (od 500 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2300 do 2600 euro (przez 6 miesięcy, potem podwyżka)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę przy pracy na montażu. Przy pracy stacjonarnej czynsz po stronie pracownika (od 150 do 300 euro miesięcznie

Bardzo proszę o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy , stopnia znajomości j. niemieckiego i posiadania auta (warunek konieczny) na adres @ com
Tel
Pośrednictwo pracy Magnat (cer.18547)
Dodana
Wygasa (za 6 dni)