Wędliniarz

Animex
  • Starachowice, świętokrzyskie pow. starachowicki

Inny

Umowa o pracę

wędliniarz

Miejsce pracy: Starachowice

Region: Świętokrzyskie

ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki
To największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce. Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie i Dębicy.
Obecnie do naszego Oddziału w Starachowicach poszukujemy
kandydatki/kandydata do pracy na stanowisko:

WĘDLINIARZ
nr referencyjny: WED/2018
miejsce pracy: Starachowice

Główne zadania:
• Nadziewanie wędlin, nakładanie do form, zamykanie w odpowiedniej gramaturze
• Przygotowanie wędlin do obróbki termicznej
• Zapewnienie odpowiedniej wagi i jakości produktu

Wymagania

• Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dokładność i sumienność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Stabilną pracę w dużej, międzynarodowej organizacji
• Umowę o pracę
• Bogaty pakiet socjalny

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
Starachowice. Rekrutacja @ pl lub kontakt pod nr telefonu
W temacie listu prosimy umieścić nr referencyjny WED/2018

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)