Administrator/ka Nieruchomości – staż (płatny)

Lux Dom Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Firma Lux Dom Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości od blisko 15 lat.
Nasi zarządcy i administratorzy to doświadczeni profesjonaliści. Posiadamy duży potencjał wiedzy, staramy się zawsze wypracować indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższą jakość standardów obsługi, dzięki czemu utrzymujemy długotrwałe relacje oraz budujemy naszą przewagę rynkową.
Aktualnie opiekujemy się nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej ponad 1,5 mln m2.

W związku pozyskaniem kolejnych kontraktów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• administrowanie we współpracy z Zarządcą wspólnotami mieszkaniowymi,
• kontrola zgodności faktur z zapisami umów,
• udział w zebraniach ogółu właścicieli lokali,
• kontrola jakości usług świadczonych przez firmy porządkowe, remontowe, serwisowo-techniczne obsługujące nieruchomość,
• budowanie pozytywnych partnerskich relacji z Zarządami oraz z mieszkańcami Wspólnoty.

Wymagania

• otwartość, komunikatywność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dyspozycyjność 30-40 godzin tygodniowo, czas trwania stażu 6 miesięcy.

Oferujemy

• płatne praktyki,
• pracę w miłym, dynamicznym środowisku,
• referencje,
• elastyczny wymiar i godziny odbywania stażu,
• możliwość związania swojej kariery zawodowej z firmą Lux Dom Sp. z o.o.

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji.

Prosimy o załączenie klauzuli poufności o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)