Kelner / Kelnerka - Pełny etat, umowa o pra

Hotel Zimnik
  • Lipowa, śląskie pow. żywiecki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Kelner / Kelnerka - będzie odpowiedzialny za Restaurację hotelową i Salę Balową. Praca w trybie zmianowym.

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa gości hotelowych
- obsługa imprez, bankietów i uroczystości
- przyjmowanie i składanie zamówień
- rozliczanie klientów i wystawianie rachunków
- zarządzanie gospodarką magazynową

Wymagania

- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stabilność zatrudnienia

Jak aplikować - informacje

Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać droga mailową na adres rekrutacja @ zimnik . com . pl

lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Proszę również zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)