Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.03.2024

MAGAZYNIER 1 zmiana!20,00zł/h -Brwinów (Moszna Parcele)

MK INTERIM Sp. z o.o.
  • Brwinów, mazowieckie pow. pruszkowski

Magazynier

Umowa o pracę

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Stanowisko: MAGAZYNIER/KA

kompletacja zamówień, relokacja towaru, załadunek i rozładunek

Miejsce pracy: Brwinów (MOSZNA-PARCELE)

OPIS STANOWISKA
• kompletacja zamówień
• pakowanie towaru
• segregację towaru
• prace magazynowe pomocnicze, załadunek i rozładunek towaru

WYMAGANIA
• wykształcenie min. Średnie
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w magazynie
• wysoka dyscyplina pracy
• mobilność, możliwość dojazdu do firmy-Moszna Parcele

OFERUJEMY
• Stabilne zatrudnienie
• WYSOKIE WYNAGRODZENIE-19,50zł/h
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (+wszystkie składki ZUS)
• możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę po okresie próbnym)
• SYSTEM PRACY I -zmianowy od 8.00 do 16.00 Pon.-Pt.

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.
*Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie .Prosimy również o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez MK INTERIM Sp. z o.o. dla celów rekrutacji w której biorę udział jak również przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom”.