Wykladanie towaru - KŁODZKO

JOINT TEAM
  • Kłodzko, dolnośląskie pow. kłodzki

Handlowiec

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Carrefour - KŁODZKO

W związku z realizacją projektu dla Carrefour Polska, Firma GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA SP. Z O.O. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku

MECHANDISER / WYKŁADANIE TOWARU

Opis stanowiska:
• Wykładanie towaru na sklepie
• Dbanie o pozytywny wizerunek sklepu
• Utrzymywanie stałego poziomu pracy

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziany status studenta
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

• Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Pracę w systemie zmianowym, elastyczny grafik po dyspozycyjność pracownika
• Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
• Szkolenie obsługi kasy fiskalnej
•$14,70 netto/h STUDENT/UCZEŃ (17 osoby do 26roku życia),
$ 14,50 netto/h OSOBY POSIADAJĄCE INNA PRACĘ (15,48osoby do 26roku życia),
$ 12,85 netto/h ZUS (13,73 osoby do 26roku życia)

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, iż:

1. Administrator Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, telefon: 22 449 26 01, strona internetowa: (dalej: „GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp. z o.o.”).

2. Cel i podstawa przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody ( podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO).

3. Odbiorcy danych: Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

4. Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

5. Twoje Uprawnienia: Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Dobrowolność podania danych: Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)